Langkau ke kandungan
Bahan untuk pengilang membran kalis airsales@merilywaterproofing.com
Bahan mentah membran kalis air

Pengukuh Poliester Filamen Berterusan untuk Membran SBS / APP

Pilih gred pengukuh yang diperlukan oleh membran anda. Bukan tenunan poliester filamen berterusan dalam gred bekalan 120–300 g/m², dengan lebar gulungan 1010 dan 1020 mm.

Gred bekalan 120–300 g/m²Lebar 1010 / 1020 mmPerbandingan teknikal enam gred
Gulungan pengukuh poliester filamen berterusan, paparan berlatar putih
Gulungan pengukuh poliester filamen berterusan, paparan berlatar putih · Pilih untuk besarkan
Aplikasi & pemilihan

Bahan yang tepat untuk lapisan yang tepat.

Bukan tenunan poliester filamen berterusan membentuk bahan pembawa pengukuh di dalam membran kalis air bitumen SBS dan APP. Berat asas, kekuatan dan sifat dimensi dipilih bersama untuk reka bentuk membran siap.

Kegunaan

Untuk pengukuhan dalam membran kalis air bitumen SBS / APP dan genting asfalt. Padankan gred bukan tenunan yang dipilih dengan proses impregnasi dan keperluan produk siap.

Gulungan pengukuh poliester berbalut
Gulungan pengukuh poliester berbalut · Pilih untuk besarkan
Pilih format anda

Spesifikasi & format yang tersedia.

BahanBukan tenunan poliester filamen berterusan
Gred bekalan120 / 140 / 160 / 180 / 200 / 220 / 240 / 250 / 260 / 280 / 300 g/m²
Lebar gulungan1010 / 1020 mm
Format pesananBerat asas, lebar, panjang gulungan dan had pengendalian
Perbandingan teknikal di bawah120 / 140 / 160 / 180 / 200 / 250 g/m²

Sertakan spesifikasi yang dipilih, kuantiti dan destinasi dalam pertanyaan anda. Format gulungan dan pembungkusan disahkan bersama sebut harga.

Padankan prestasi dengan spesifikasinya

Data teknikal untuk gred yang dinyatakan.

Pada skrin kecil, leret jadual secara mendatar untuk membandingkan gred.

Perkara / unit120 g/m²140 g/m²160 g/m²180 g/m²200 g/m²250 g/m²
Variasi jisim (%)101010101010
Daya tegangan TD (N/50 mm)270320380500550830
Daya tegangan MD (N/50 mm)350400470600650950
Kekuatan koyakan TD (N)250280320350370470
Kekuatan koyakan MD (N)280300330360380500
Pemanjangan pada takat putus MD (%)222528313338
Pemanjangan pada takat putus TD (%)283235373845
Rintangan air (%)959595959595
Kandungan lembapan (%)0.500.500.500.500.500.50
Kestabilan dimensi terma (%)1.501.401.201.000.900.60

Keperluan teknikal terpakai kepada gred yang ditunjukkan. MD = arah mesin; TD = arah melintang. Gred bekalan di luar jadual ini memerlukan spesifikasi tersendiri yang dipersetujui.

Semakan pembelian praktikal

Sesuaikan pesanan dengan pengeluaran anda.

Bandingkan lebih daripada berat asas

Jadual mengasingkan daya tegangan MD dan TD, kekuatan koyakan, pemanjangan serta kestabilan dimensi terma. Bandingkan sifat yang penting kepada membran anda, bukan membeli berdasarkan berat sahaja.

Sahkan lebar sebelum penyediaan gulungan

Lebar bekalan standard ialah 1010 dan 1020 mm. Nyatakan lebar yang betul dan panjang gulungan yang boleh digunakan untuk peralatan pengeluaran anda.

Bezakan struktur pengukuh yang berlainan

Bukan tenunan poliester filamen berterusan dan mat asas komposit jaring gentian kaca mempunyai struktur berbeza. Pilih berdasarkan reka bentuk membran, bukan menganggapnya gred yang boleh saling menggantikan.

Pembungkusan & bekalan

Persetujui pembungkusan sebelum penghantaran.

PerlindunganGulungan berbalut; persetujui perlindungan hujung dan format pengendalian
Format gulunganLebar, panjang dan berat gulungan disahkan bagi berat asas yang dipilih
Diameter gulungan sasaranKira-kira 1150 mm
Ketinggian / lebar gulungan1010 / 1020 mm
Kontena 40-ft, menggunakan palet40 palet, satu gulungan setiap palet: 40 gulungan
Kontena 40-ft, pemuatan terus44 gulungan tanpa palet
Pilihan penghantaran utamaKontena 40-ft; pelan pemuatan akhir mengikut dimensi gulungan sebenar

Foto pembungkusan menunjukkan contoh. Senarai pembungkusan akhir menyatakan bilangan gulungan, berat bersih/kasar dan dimensi pesanan sebenar.

Tempoh pengeluaran

Pesanan standard: kira-kira 10 hari untuk pesanan satu kontena 40-ft.

Spesifikasi tersuai: kira-kira 10–15 hari.

Sahkan jadual berdasarkan spesifikasi dan pesanan akhir. Tempoh transit laut atau darat adalah berasingan daripada tempoh pengeluaran.

Minta butiran pembungkusan dan penghantaran →
Perancangan pesanan dan penghantaran

Panjang gulungan & kuantiti kontena 40-ft.

Gred (g/m²)Anggaran panjang / gulungan (m)Jisim mat rujukan / gulungan (kg, berdasarkan lebar 1 m)40 gulungan, menggunakan palet (meter panjang)44 gulungan, pemuatan terus (meter panjang)
1202,170260.486,80095,480
1401,860260.474,40081,840
1601,630260.865,20071,720
1801,450261.058,00063,800
2001,230246.049,20054,120
2201,120246.444,80049,280
2401,020244.840,80044,880
250980245.039,20043,120
260950247.038,00041,800
280880246.435,20038,720
300820246.032,80036,080

180 g/m² × 1450 m dan 200 g/m² × 1230 m ialah panjang gulungan lazim yang disahkan. Baris lain ialah anggaran perancangan indikatif, diskalakan daripada dua format rujukan ini dan dibundarkan kepada panjang praktikal; panjang akhir bergantung pada ketebalan terukur dan mampatan penggulungan pada diameter sasaran kira-kira 1150 mm. Lebar gulungan sebenar ialah 1010 atau 1020 mm.

Pengiraan berat: berat asas × lebar sebenar (m) × panjang ÷ 1000. Rujukan 180 g/m² ialah kira-kira 261 kg berdasarkan lebar 1 m, atau kira-kira 263.6 / 266.2 kg pada 1010 / 1020 mm. Teras dan pembungkusan adalah tambahan. Perancangan kontena: 40 gulungan berpalet atau 44 gulungan dimuat terus; persetujui berat kasar dan butiran pemuatan bersama pesanan.

Muat turun katalog bahan mentah.

Simpan spesifikasi bersama.

Muat turun katalog bahan mentah bahasa Inggeris, dengan bahagian spesifikasi dan data teknikal yang berasingan.

Muat Turun PDF Bahasa Inggeris ↗
Soalan lazim produk

Soalan tentang Bukan Tenunan Poliester Filamen Berterusan.

Gred poliester manakah yang boleh saya pesan?

Gred bekalan ialah 120, 140, 160, 180, 200, 220, 240, 250, 260, 280 dan 300 g/m². Perbandingan teknikal meliputi enam gred yang ditunjukkan dalam jadual.

Bagaimanakah saya patut membandingkan gred pengukuh?

Bandingkan berat asas bersama daya tegangan MD dan TD, kekuatan koyakan, pemanjangan serta kestabilan dimensi terma. Jadual teknikal menyelaraskan sifat ini mengikut gred.

Lebar gulungan manakah yang lazim?

1010 dan 1020 mm ialah lebar bekalan yang disenaraikan. Sertakan panjang yang diperlukan dan had pengendalian gulungan dalam pertanyaan.

Adakah nilai ini sijil ujian untuk penghantaran saya?

Jadual ialah perbandingan keperluan teknikal mengikut gred. Persetujui spesifikasi yang dipilih dan dokumen yang diperlukan untuk pesanan anda; jadual bukan sijil bagi penghantaran individu.

Untuk pengilang membran

Hantar spesifikasi anda.
Dapatkan sebut harga bahan yang jelas.

Beritahu kami produk yang anda hasilkan, bahan yang diperlukan dan format gulungan yang dikehendaki. Sertakan kuantiti dan pelabuhan destinasi supaya kami dapat menyediakan butiran produk dan pembungkusan bersama.

Butiran berguna: ketebalan atau berat asas, lebar, panjang atau berat gulungan, teras, kuantiti dan aplikasi. Untuk filem pelepas, tambah sisi bersalut dan keperluan pelepasan.

sales@merilywaterproofing.com

Pengeluaran standard: kira-kira 10 hari untuk pesanan satu kontena 40-ft. Spesifikasi tersuai: kira-kira 10–15 hari. Sahkan jadual bersama pesanan akhir.

    Kami menggunakan maklumat anda untuk menjawab pertanyaan ini. Dasar Privasi.

    Minta Sebut Harga